חדשות

המפגש השנתי של המועצה העסקית של קו אימפקט

321429108_493474816102556_9112196662849028197_n
ב-22.12.23 ערכנו את המפגש השנתי של המועצה העסקית של קו אימפקט, בתמיכת הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי (USAID), באולמי נור ביפו העתיקה. היה זה המפגש הגדול והמשמעותי ביותר של המועצה העסקית עד היום.
כיבדו אותנו בנוכחותם נשיא המדינה, מר יצחק הרצוג ורעייתו, הגב' מיכל הרצוג, אשר נשאו דברי ברכה, שגריר ארה"ב בישראל, מר תומאס ניידס, בכירי ובכירות המגזר העסקי מהחברה הערבית והיהודית, נציגי ממשלה ופילנתרופיה.
את המפגש פתחו צבי זיו, יו"ר משותף קו אימפקט והגב' עופרה שטראוס , נשיאת המועצה העסקית. בהמשך הערב הוצגו שתי הרצאות מאת דויד צ׳ין ‏- מנהל שותף מקינזי ישראל על קידום וגיוון של עובדים מהחברה הערבית והרצרה שניה מאת מומו מהדב ‏- מנכ״ל מעלה בנושא ‏אסטרטגית המדידה וחשיבותה בקידום הגיוון והכלה בארגונים.
נוא ג'השאן בטשון, מנכל"ית מיזם קו אימפקט, הציגה את הישגי המיזם בשנה החולפת, תיארה את הצפי להמשך התרחבות המיזם בשנת 2023 והדגישה: "היום יותר מתמיד, קידום גיוון והכללה של החברה הערבית במגזר העסקי הוא המפתח להצלחה של החברה כולה . חברות עסקיות הן החלוצות ביצירת השינוי העמוק הזה ויוצאות מנצחות עם תרבות מגוונת ומכלילה, רווח כלכלי, חוסן ארגוני, מיצוב כמעסיק מוביל ועם הסיפוק של להניע שינוי משמעותי בחברה הערבית ובחברה הישראלית כולה".
תודה רבה לבכירי המגזר העסקי שלקחו חלק במפגש!
Nawa Jahshan

שתפו את הפוסט

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדאין
הסכמי השלום עם מדינות ערב מייצרים הזדמנות עסקית ייחודית עבור יצואניות. שילוב עובדים ערבים, אשר דוברים את השפה ומכירים את התרבות, יכול לסייע ביצירת שותפויות עסקיות
.כ-10% מהעסקים בישראל הינם עסקים בבעלות ערבית פנייה להיצע ספקים רחב יותר עשויה להוריד את עלויות .הספקים ו/או לשפר את איכות הספקים
העסקה של עובדים ערבים, אשר יכולים להיות זמינים לעבודה בשבתות ובחגים, עשויה לייצר המשכיות עסקית לאורך כל ימות השנה
שימוש במסלולי התעסוקה המוצעים על ידי משרד הכלכלה (כגון 4.17, 4.2) מפחיתים את עלויות ההעסקה של עובדים מהחברה הערבית
גיוון תעסוקתי עשוי לתרום לפתיחות מחשבתית של העובדים ולהגדיל יצירתיות וחשיפה לעולמות תוכן חדשים
גיוון תעסוקתי מייצר שיפור בתפיסה של הארגון בקרב הציבור והקהילה העסקית